Новини

ДП ДГЗІФ «Укрінмаш» продовжує співпрацю із Національним антикорупційним бюро України щодо інформації, яка була некоректно висвітлена виданням «Новое время»

Національним антикорупційним бюро України здійснюється розслідування кримінального провадження №52018000000000385 від 17.04.2018 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України щодо інформації, яка була некоректно висвітлена виданням «Новое время»

"УКРІНМАШ" ПРЕДСТАВЛЯЄ ОБОРОННИЙ КОМПЛЕКС УКРАЇНИ НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ AAD 2018 У ПІВДЕННІЙ АФРИКАНСЬКІЙ РЕСПУБЛІЦІ

"УКРІНМАШ" ПРЕДСТАВЛЯЄ ОБОРОННИЙ КОМПЛЕКС УКРАЇНИ НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ AAD 2018 У ПІВДЕННІЙ АФРИКАНСЬКІЙ РЕСПУБЛІЦІ

ДП ДГЗІФ «Укрінмаш», що входить до складу Концерну ДК "Укроборонпром", бере участь у Найбільшій Міжнародній виставці з авіації та військового озброєння «Aerospace and Defence 2018», яка відкрилася 19 вересня у місті Цване (ПАР). На стенді демонструються макети озброєнь авіаційної, військово-морс...

ДП ДГЗІФ «Укрінмаш» спростовує інформацію, наведену у статті «Как обворовать оборонку — рецепт Жеваго», «Вести Украина» від 16.07.2018 року.

Зміст зазначеної статті та її наповнення, нажаль, не витримують жодної логіки, і ,навіть, не дозволяє її розумно та вичерпно прокоментувати. Необґрунтовані звинувачення явно не заслуговують та не витримують жодної журналістської етики та професіоналізму.

18 червня 2018 року у м. Ріо-де-Жанейро завершився черговий етап тендерного процесу щодо будівництва 4 корветів класу “Tamandaré” в інтересах Військово-морських сил Бразилії.

Зокрема, Управлінням керування військово-морськими програмами (Diretoria de Gestão de Programas da Marinha, DGePM) Військово-морських сил Бразилії, спільно із Державним Підприємством з управління військово-морськими проектами EMGEPRON (Empresa Gerencial de Projetos Navais) було оголошено завершення...

ДП ДГЗІФ «Укрінмаш» взяло участь в одній з найбільшій світовій виставці «EUROSATORY-2018»

ДП ДГЗІФ «Укрінмаш» взяло участь в одній з найбільшій світовій виставці «EUROSATORY-2018»

ДП ДГЗІФ «Укрінмаш», що входить до складу ДК «Укроборонпром», представило інноваційні розробки українського військово-промислового комплексу на Міжнародній виставці озброєнь, технологій безпеки та засобів захисту «EUROSATORY-2018», що відбулася у м. Париж, Франція в період з 11 по 15 червня 2018 ро...

Коментар щодо співпраці ДП «Укрінмаш» із лобістською компанію Yorktown Solutions (США) для представництва інтересів у цій країні.

США – ключовий центр геополітичного впливу і перспективний ринок військових технологій. Це – стратегічний партнер України у галузі ВТС. Ми потребуємо військової і технологічного сприяння з боку Сполучених Штатів.